Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

PO 8 / Z Kamilą Kruk o promocji książki

Pisarskie olśnienia
PO 8 / Z Kamilą Kruk o promocji książki
/
Pisarskie Olśnienia to podcast o pisaniu, prowadzony przez Edytę Niewińską, autorkę powieści „Kosowo”, „Levante”, warsztatów, mastermindów i mentoringu pisarskiego.

Dziś moim gościem jest Kamila Kruk, autorka książek, trenerka selfpublisherów i mentorka autorów. Z Kamilą rozmawiamy o tym, co powinien zrobić autor wydający samodzielnie po raz pierwszy książkę, żeby świat o niej – i o nim – usłyszał. Oswajamy trudny dla pisarzy temat, czyli jak mówić o sobie i o swojej książce. Wypytuję Kamilę o złote rady dotyczące promocji, sprzedaży i przedsprzedaży książki oraz o to, jakich błędów nie popełniać. Ta rozmowa to garść bardzo praktycznych wskazówek dotyczących tego, jak wygląda cały proces promocji i sprzedaży, jakie są jego etapy i co się najlepiej sprawdza. Mnóstwo konkretów i praktycznej wiedzy potrzebnej każdemu, kto zamierza zostać selfpublisherem.

Kamila Kruk jest podróżniczką i cyfrową nomadką. Jest także wydawcą książek polskich i zagranicznych – reprezentuje kobiecą połówkę OSMpower. Jako współwłaścicielka dwóch firm realizuje projekty z zakresu e-commerce, marketingu internetowego i edukacji on-line. Kamila jest też autorką czterech książek:
 • „Wyspy komfortu„
 • „Przedsiębiorca w podróży„
 • „Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań, aby lepiej poznać siebie„
 • „Sprzedawaj więcej” jako współautorka wraz z Marcinem Osmanem
Gdzie można znaleźć Kamilę oraz miejsca wspomniane w trakcie rozmowy:
OSM Power – wydawnictwo i sklep z książkami / Platforma z kursami on-line / grupa Facebookowa o wydaniu swojej książki / Podcast Kamili o wydawaniu książek.

Muzykę zapewnił jak zawsze niezrównany Tfaruk Love Communication.

Jak słuchać podcastu?

  • Możesz odsłuchać tutaj, na stronie
  • Możesz pobrać mp3 ze strony
  • Możesz zasubskrybować kanał w iTunes
  • Możesz dodać do ulubionych w Twojej aplikacji na komórce

  ***

Co jeszcze możesz zrobić?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *