Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

KONKURS / Dla tych, którzy marzą o własnym podcaście

Marzysz o podcaście, ale nie wiesz, czy jesteś w tym dobra? Mam dla Ciebie propozycję. Spróbuj swoich sił – nie potrzebujesz żadnego sprzętu, technologii ani wiedzy o montażu. Potrzebujesz tylko dobrego pomysłu.

Po mojej rozmowie z Markiem Jankowskim o tym, czy podcast to dobry sposób na promocję i budowanie społeczności dla pisarzy, dostałam sporo odpowiedzi. Większość dotyczyła tego, jak się przekonać, czy podcast to coś dla mnie. Odpowiedź zawsze jest ta sama: spróbować! Ale, ale – próbowanie nie jest takie proste, jeśli nie wiadomo jak opanować całą technikę. Stąd przyszedł mi do głowy pomysł, żeby dać szansę tym, którzy chcą spróbować, a jak im wyjdzie, to się nauczą czego trzeba.

Plan jest prosty i ma trzy punkty:

  • udostępnij na swojej tablicy na FB lub na swoim FP jeden z moich odcinków podcastu opublikowanych na YT i napisz dlaczego warto go posłuchać,
  • oznacz mnie w tym poście oraz
  • napisz jakie pytanie zadałabyś mi, gdybyś prowadziła ze mną rozmowę w podcaście (pytanie musi dotyczyć moich powieści lub pisania).

Spośród osób, które spełnią wszystkie trzy warunki, wybiorę trzy osoby, które będą miały szansę przeprowadzenia ze mną wywiadu w ramach podcastu. Naszą rozmowę zmontuję i umieszczę w swoim podcaście. Oznacza to, że cały świat będzie mógł jej posłuchać, a Ty przekonasz się, czy podcast to coś dla Ciebie.

Do kiedy można wziąć udział w konkursie? Do piątku 27 lipca do północy.

Nagrania odcinków podcastu opublikowanych na YT znajdziesz tutaj.

Nie masz pomysłu na pytanie? Zobacz, co robię i o czym są moje książki:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *