Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

PO 14 / Edyta Niewińska i Joanna Chmura – premiera powieści “Pod powierzchnią” 20 listopada 2018

Pisarskie olśnienia
PO 14 / Edyta Niewińska i Joanna Chmura - premiera powieści "Pod powierzchnią" 20 listopada 2018
/

Choć „Pod powierzchnią” porusza po części problemy, których sama doświadczyłam, to nie jest książką autobiograficzną. To powieść, w której cała historia i relacje między bohaterami są fikcyjne – mówiła Edyta Niewińska podczas warszawskiej premiery swojej najnowszej książki.

„Pod powierzchnią” to historia Laury i Susany – dwóch kobiet, które znajdują się na życiowym zakręcie. Jedna z nich ucieka od toksycznego związku z mężem zaburzonym psychicznie.

– Nie ukrywam, że mam za sobą podobne doświadczenia. Ale nie chciałam wypuszczać w świat mojej historii, bo mam duże poczucie prywatności. Moje to moje. I koniec. Ale pojawiały się głosy osób, które słyszały moją historię: „napisz o tym, to przyda się ludziom, którzy są w podobnej sytuacji” – mówiła Edyta Niewińska podczas spotkania prowadzonego przez Joannę Chmurę – absolwentkę psychologii na UJ, ekspertkę w zakresie projektów z obszaru rekrutacji oraz employer brandingu, projektów szkoleniowych oraz coachingowych w Polsce, Holandii i Danii… / Cała relacja z premiery opublikowana została na stronie Zupełnie Inna Opowieść.

Muzykę zapewnił jak zawsze niezrównany Tfaruk Love Communication.

_________________________________________________________________________

Co jeszcze możesz zrobić?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *